Загрузка...
Язык сайта
Бесплатное бронирование столиков в ресторанах Киева
Тип заведения
Повод
Кухня
Сервисы
Расположение
Банкетные залы
Средний чек
>
>
Авто-Гриль Мисливець пгт Глеваха

Авто-Гриль Мисливець пгт Глеваха

Бронь по телефону
+38 (044) 22-333-22
9:00 - 21:00

(0)
Бесплатно забронировать столик

Состав:

Порция: 250 г.
Количество
Цена Стоимость
85 грн 85 грн
в корзину

Описание заведения Авто-Гриль Мисливець пгт Глеваха


Восени 2009 року в ресторанній сім’ї «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» відчинив свої гостинні двері новий ресторан в смт. Глеваха. Гучні корпоративні свята, веселий та смачний відпочинок в колі сім’ї та друзів і просто якісна та безпечна їжа, під час Вашої подорожі – все це ми пропонуємо у будь-який час Вашого візиту!

На невеликій (для 10 гостей) літній терасі можна затишно відпочити, милуючись мальовничими краєвидами.

У великій залі ресторану – між іншим, це найбільш простора банкетна зала Глевахи - можна організувати святкову урочисту подію для 80 гостей. А якщо Ви бажаєте зустрітися більш камерним колом рідних та близьких, то ми запропонуємо Вам зручну закриту терасу для 30 гостей з неймовірно затишним каміном.

Для веселих дружніх компаній у нас є чудова пропозиція - смачно провести час у зручних альтанках – на 15 та 20 гостей, а також для невеликих затишних компаній у нас є три альтанки для 4-6 гостей. Всі альтанки знаходяться серед соснового лісу. Що робить Ваш відпочинок на природі - затишним.

Наші професійні кухарі пригостять Вас апетитними та ситними сніданки (з 7.00 до 12.00), запропонують на обід найсвіжіший український борщ із запашними пампушками та соковиту свину рульку! А страви гриль-меню – ароматні, з ніжною скоринкою та надзвичайно смачні – вони не залишать нікого байдужим, адже їх готують за оригінальними рецептами нашого Шеф-Кухаря!

«АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Глеваха чекає на Вас цілодобово – і наша гостинність та свіжість наших смаколиків ніяк не залежить від часу Вашого візиту! 

Сервисы заведения:

Оценить заведение

  • Кухня:
  • Интерьер:
  • Сервис:
  • Общая:
  • Показать все заведения в радиусе